Spa Zona

Pašalinsite nuovargį

Sporto klubo Fitus vandens zonoje rasite dvi masažines Jacuzzi vonias. Pasinėrę į jas atsipalaiduosite ir pamiršite visus rūpesčius. Malonus vandens sūkurių masažas pašalins per dieną susikaupusį nuovargį, taip pat suaktyvins medžiagų apykaitą, tonizuos odą ir raumenų audinius.

Pasilepinti masažinėmis voniomis ypač rekomenduojama moterims, nes vandens masažas ne tik atpalaiduoja, bet ir užkerta kelią celiulito atsiradimui ar vystymuisi.

Atsipalaiduosite

Turkiškoje pirtyje temperatūra svyruoja nuo 35 iki 55 laipsnių karščio, o drėgmė kartais pasiekia net 100 %, todėl jos poveikis – švelnus ir atpalaiduojantis. Pagrindinė šios pirties paslaptis – šilti ir lengvi garai, kurie kūną prisotina drėgme, atveria poras ir atpalaiduoja raumenis, gerina kraujo apytaką bei suaktyvina medžiagų apykaitą.

Turkiška pirtis ypač naudinga žmonėms turintiems bronchų ir plaučių sistemos sutrikimų.

Pailsėsite po treniruočių
Geriausia vieta poilsiui po treniruočių – tikra suomiška pirtis. Išbandysite šį sausų garų ir karščio derinį, pašalinsite raumenų skausmą ir nuovargį. Sausi garai atveria poras, suaktyvina kraujotaką, oda tampa itin švelni. Sauna padeda pašalinti toksinus, todėl atgaivinsite ir atnaujinsite ne tik odą, bet ir visą organizmą. Suomiška pirtis stiprina imuninę sistemą ir padeda efektyviau mesti svorį.